اسباب‌کشی چقدر خرج دارد؟

رئیس اتحادیه حمل و نقل در رویان کالای درون شهری تاکید دارد

بر خلاف تصور مردم،حمل و نقل کالا درون شهر رویان توافقی نبوده

و از تعرفه‌های مصوب اتحادیه پیروی می‌کند.

جابه‌جایی در رویان

اتوبار باربری رویان


به گزارش ایسنا، فصل تابستان همواره فصل جابه‌جایی در رویان اجاره ‌نشینان بوده

و در این مدت به واسطه تعطیلی مدارس و شرایط آب و هوایی جابه‌جایی در رویان ‌ها

به بیشترین حد خود می‌رسد.

معمولا برای جا به جایی در رویان وسایل خانه افراد مجبور به استفاده از برخی وسایل نقلیه بزرگ در رویان و همچنین کارگران هستند، اما این که استفاده از این خدمات هزینه‌ای به خانواده ها تحمیل می‌کند موضوعی است که طبق نظر مردم و اجاره‌ نشینان معمولا قاعده مشخص نداشته و به شکل توافقی تعیین می‌شود.

تعرفه جا به جایی در رویان

با این وجود رییس اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری تاکید دارد:

برای جابه‌جایی کالا در رویان قواعد خاص و مشخصی وجود دارد و لازم است که تمام افراد از این قواعد پیروی کنند:

حسین زندی در گفت‌وگو با ایسنا،در پاسخ به این سوال که چه اندازه این موضوع را تایید می‌کند،که تعیین هزینه جابه‌جایی در رویان وسایل به شکل توافقی صورت می‌گیرد، همچنین گفت: برای تعیین تعرفه تاکید ما بر آن است که باید افراد از آنچه اتحادیه مصوب کرده پیروی کرده و همان تعرفه‌ها را رعایت کنند. برهمین اساس با فرا رسیدن فصل تابستان ما طی روزهای گذشته چندین بار به تمام اعضای خود تاکید کرده‌ایم،که تعرفه‌های مصوب لازم‌الاجرا بوده و باید حتما رعایت شود.وی در عین حال گفت:براساس آنچه در اتحادیه مصوب شده بر اساس نوع خودرو هزینه‌های متعددی تعریف شده است.

هزینه جا به جایی در رویان

البته طبق مقرراتی که وجود دارد جابه‌جایی یخچال ساید در رویان (و نه یخچال معمولی)،جا به جایی کتابخانه در رویان، جابه جایی گاوصندوق در رویان ، جا به جایی پیانو در رویان ، جا به جایی تردمیل در رویان و…قیمت مجزای خود را دارد. در این صورت تعرفه ای جدا برای اینگونه کالاها تعریف می شود. چرا که این کالاها قابل حمل و نقل اثاث منزل در رویانتوسط یک نفر نیستند.

زندی درباره خسارت‌هایی که ممکن است در حین کار متوجه افراد شود هم توضیح داد:

این موارد نیز پیش بینی‌های لازم صورت گرفته و دفتری که به ارائه‌ی خدمات پرداخته ملزم به پرداخت خسارت است، اما اگر شرایط به گونه‌ای پیش رفت که در این روند مشکلی ایجاد شد،کمیسیون حل اختلاف اتحادیه حمل و نقل کالای شهری آمادگی پیگیری اینگونه موضوعات را خواهد داشت.

ثبت ديدگاه

+ 44 = 50